Про нас

Коли “Мир Обуви” тільки починав своє існування, в наших магазинах було взуття різноманітних торговельних марок. Це було непогано для асортименту, але були і мінуси.

❌Взуття, яке було на полицях наших магазинів, дуже відрізнялося одне від одного зручністю, якістю та зовнішнім виглядом. Частіше за все, це були крайнощі: або модне та дуже незручне взуття, або зручне та якісне, але не стильне та не гарне.

🔭В нас з’явилася мета — знайти для наших покупців золоту середину. Обираючи нову колекцію, ми звернули увагу на виробника, у якого взуття було зручним і трендовим. І якість була на дуже високому рівні.

Ми уважно підійшли до вибору нових моделей. Якщо вважали потрібним то вносили корективи, щоб мати найзручнішу колодку, зручну висоту підборів, якісні матеріали для підошви та верху, а також найстильніші кольорові поєднання.

🤩Через деякий час ми зрозуміли, що у нас вже з’явився власний стиль. Це було зручне та гарне шкіряне взуття, яке чудово доповнювало і повсякденні, і святкові образи. Саме у цей час, 15 років тому, ми замислилися над створенням власної торговельної марки. Серед багатьох варіантів ми обрали назву “Antonio Gelo”.

🥰Сьогодні ця назва символізує взуття, яке подобається покупцям. Бо давно минули ті часи, коли ми обирали взуття з власних уподобань. Сьогодні кожну модель обираємо з точки зору покупця, питаємо себе: кому ця пара сподобається більше за все? Як результат, отримуємо взуття, яке подобається багатьом.

🏆“Antonio Gelo” — це золотий стандарт якості, зручності та краси. Це взуття, що є візитівкою мережі “Мир Обуви” і нашою гордістю.


Турецьке взуття може дивувати!

Воно водночас зручне та комфортне, яскраве та привабливе. В захваті будуть всі навколо вас, ви самі, а особливо — ваші ніжки!

☀️Туреччину неможливо уявити без східних солодощів, лукума, щірої гостинності та неквапливих посиденьок. І ця любов до відпочинку відображається у всьому, в тому числі — у турецькому взутті. Воно наче створене для того, щоб ваші ніжки відпочивали. Про це говорять природні матеріали, легкі підошви, зручні колодки та ортопедичні устілки.

Можливо, секрет турецького взуття у натхненні сонячними фарбами середземномор’я. А від європейських сусідів воно запозичило модні сучасні форми та деталі.

І вся ця краса та зручність відтворена торговельною маркою Bottigelo, що з гордістю представлена на полицях мережі “Мир Обуви”.

❤️Літні моделі яскраві, зручні та сонячні. Взимку таке взуття порадує теплом та природністю. Незмінно те, що у будь-який сезон вашим ніжкам буде дуже зручно.

Bottigelo — це взуття із власним характером — неквапливим та миролюбним. І водночас із яскравим сонячним колоритом.
Коли приїжджаєш в українське Закарпаття та спілкуєшся з місцевими, неможливо не захоплюватися і не дивуватися місцевому діалекту.

Він заворожує своєю музичністю та різнобарвністю, бо походить не тільки з української культури. Він також має польське, угорське та румунське коріння.

Здається, що все навколо розмовляє однією мовою та підспівує цій мелодії: і люди, і природа. Цьому мотиву вторить музика відомого угорського композитора, музикознавця та фольклориста Бела Бартока. У його творах знайшлось місце і угорському чардашу, і румунській польці, і польському краковяку.

👞Так і взуття, що виготовляють львівські виробники також має свої особливості: польські моделі, чеські та румунські супінатори та фурнітура, українські підошви та колодки.

“Мир Обуви” підтримує українського виробника. Тому для якісного, цікавого та зручного взуття ми створили бренд Tomash Bartok, в якому зуміли поєднати сучасний стиль з автентичністю.

У зручному взутті вас ніщо не відволікатиме: насолоджуйтесь, радійте кожному моменту та ловіть кожну ноту музики життя!