Догляд за білими кросівками

Готові носити білі кросівки у будь-яку погоду та пору року? Але вас зупиняє те, що ви остаточно не розумієте, як все ж таки доглядати за взуттям з білої шкіри. Тоді читайте уважно і занотовуйте:

  1. Біла крем-паста для взуття COCCINE BIANCO — вирівнює та поглиблює білий колір, зменшує потертості та пошкодження. Після полірування робить поверхню глянцевою. Підходить для виробів зі шкіри, текстилю, а також для відбілювання підошви. А ось значні потертості краще покрити COCCINE LEATHER RAPAIR.
  2. Коректор-реставратор для шкіри білий COCCINE LEATHER RAPAIR — надійно зафарбовує подряпини, потертості та неглибокі вибоїни. Достатньо лише за допомогою пензлика рівномірним шаром нанести засіб та дати йому висохнути.
  3. Біла крем-паста для взуття COCCINE WHITENER — криюча паста із властивостями рідкої шкіри. Надійно та непомітно усуває видимі недоліки на поверхні взуття.
  4. Засіб для очищення білих або світлих підошв COCCINE SOLE CLEANER — завдяки активним компонентам кисню, відновлює чистоту та первісний колір підошви та білих гумових рантів.
  5. Крем для взуття COCCINE CREAM ELEGANCE містить натуральні воски та поживні речовини. Живить, зміцнює та захищає натуральну шкіру, робить її еластичною. Надає взуттю глянець та вирівнює колір. В той же час має антистатичний ефект — захищає шкіру від осідання пилу.

В “Мир Обуви” ви детальніше дізнатиметесь про догляд за білим взуттям та можете придбати всі необхідні доглядові засоби. Професійні консультанти залюбки допоможуть вам розібратися в цьому питанні.

Залишити відповідь