Умови повернення та гарантія

Ми турбуємось про вас!

Впродовж 14 днів з дня покупки, якщо товар не експлуатувався, ви можете повернути те, що придбали або за домовленістю обміняти товар на інший.

Щоб домовитися про повернення або обмін товару, зателефонуйте менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему, за телефоном +380673148815

Ми ретельно перевіряємо товар у наших магазинах. Але якщо так сталося, що ви виявили фабричні недоліки після здійснення покупки, надішліть менеджеру фото товара, на якому добре видно виявлений дефект.

Крім того, на товари розповсюджується гарантія, яка діє впродовж місяця з дня покупки або початку сезону.

Згідно ДСТУ ГОСТ 26167:2009, ДСТУ ГОСТ 191116:2007 сезони мають наступні терміни:

  • зимовий з 15 листопада до 15 березня;
  • весняний з 15 березня до 15 травня;
  • літній з 15 травня до 15 вересня;
  • осінній з 15 вересня до 15 листопада.

Важливо! Гарантія не розповсюджується на фурнітуру, блискавки, устілки та набійки. Гарантія розповсюджується тільки на той товар, щодо якого не було порушено правил експлуатації. 

Для того, щоб повернути товар, потрібно:

  • Чек або товарну накладну, тобто документ, що підтверджує придбання товару.
  • Заповнена заява на повернення, де вказано наступні дані: ПІБ, адреса, місто проживання (зразок заяви надають консультанти мережі “Мир Обуви” після звернення клієнта щодо повернення товару).
  • Товар, що ви бажаєте повернути, повинен мати товарний вигляд: бути в цілій коробці, чистим.

Відправте потрібну річ разом із заповненою заявою, скориставшись послугами компанії “Нова пошта”. Ми приймаємо повернення у відділенні №21, м. Дніпро.

Зверніть увагу, що ви повинні самостійно сплатити послуги доставки.
Якщо вартість відправлення не буде сплачено, або посилка буде відправлена накладеним платежем, то у такому випадку, на жаль, ми не зможемо отримати цей товар. Посилка буде повернута, а всі витрати сплачує відправник.

Якщо ви відправляєте товар для обміну на іншу позицію, то обов’язково повідомте поштовому перевізнику, що ви очікуєте зворотне відправлення у вигляді посилки.
Саме так ми можемо провести обмін без затримок.