Як спакувати взуття для подорожі

Ви вже визначилися, де відпочиватимете цього літа? Що б ви не обрали: релакс на морському березі, чи єднання з природою десь у карпатському лісі, вам доведеться пакувати речі.

І якщо з одягом зазвичай виникає менше запитань, то як правильно скласти взуття знають не всі.

Ми підготували для вас декілька порад, як компактно та зручно скласти взуття у валізу чи рюкзак. Зберігайте собі допис, щоб не загубити.

  1. Якщо ви вкладаєте декілька пар взуття у валізу, то розміщайте кожен черевик окремо, вздовж стінок, притискаючи до валізи підошвою. При цьому дуже важливо, щоб середина валізи була щільно заповнена іншими речами.
  2. Взуття попередньо потрібно вимити і висушити. Але, якщо на це немає часу, спробуйте заліпити підошву малярним скотчем. Він збереже інші речі від бруду, при цьому не залишаючи слідів на самому взутті.
  3. Кросівки або текстильні сандалі можна розмістити на дні валізи, підошвою донизу. Радимо не використовувати цей прийом для шкіряного або лакованого взуття.
  4. Якщо ви вирушаєте у подорож з ручною кладдю, то можете скласти взуття у бокові відділення рюкзака. Для цього складайте його парами, притискаючи підошвами один до одного.
  5. При відсутності бокових карманів у рюкзака та необхідності взяти на відпочинок декілька пар, взувайте на себе в дорогу найважчу та найоб’ємнішу. Якщо залишилася легке взуття, то кладіть його на дно наплічника, а якщо важке, то по центру. Це допоможе правильно розподілити навантаження, і ви менше втомитеся в дорозі.
  6. Якщо ви ніяк не можете обійтися без туфель на підборах, то складайте їх так, щоб вони опинилися внизу валізи, але не на самому дні. Відстань між каблуком та підошвою заповніть невеликими м’якими речами. А всередину покладіть згорнуті шкарпетки — так ви убережете взуття від заломів.
  7. Для економії місця всі дрібні речі складайте всередину взуття. Робіть так із шкарпетками, краватками, панчохами чи ременями. Водночас це врятує взуття від заломів. Але маленька порада: перед пакуванням, обробіть ваші кеди чи кросівки спеціальним освіжувачем.

“Мир Обуви” бажає вам вдалого та продуктивного відпочинку!

Залишити відповідь